„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás KARBANTARTÓ ELEKTROMŰSZERÉSZ - VILLAMOS GÉPÉSZ

KARBANTARTÓ ELEKTROMŰSZERÉSZ - VILLAMOS GÉPÉSZ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

KARBANTARTÓ ELEKTROMŰSZERÉSZ - VILLAMOS GÉPÉSZ munkakörre.

Szeretnél a környék egyik legdinamikusabban fejlődő vállalatánál dolgozni? Fontos számodra, hogy korrekt vezetőid legyenek és a munkádért cserébe megbecsülést és anyagi biztonságot kapj?

· az alap órabéren kívül további juttatásaink vannak (jelenléti bónusz, havibónusz, cafeteria);

· korrekt vezetőink vannak;

· európai színvonalú, tiszta, kulturált munkakörnyezetben fogsz dolgozni;

· egy összetartó csapat tagja leszel;

· a munkádért cserébe megbecsülést, anyagi biztonságot és előrelépési lehetőséget kapsz;

· céges autóbusszal tudsz bejárni dolgozni;

· van kedvezményes melegétkezésünk is.

Feladatok

· új, illetve régi gépek elektromos hibáinak javítása és karbantartása,

· régi rendszerek esetleges korszerűsítése,

· egyszerűbb elektromos vezérlések építése.

Elvárások

· középfokú iskolai végzettség (elektroműszerész, villamos gépész)

· elektromos vezérlések ismerete,

· elektromos kapcsolási rajz olvasási ismeret,

· alapszintű műszaki német és/vagy angol nyelvismeret,

· önállóság és terhelhetőség,

· jó problémamegoldó készség,

· a munkavégzés során határozott, döntésképes és proaktív személyiség,

· 2 műszakos munkavégzés vállalása.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 825-ös mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020