„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás CNC - LÉZERGÉPKEZELŐ

CNC - LÉZERGÉPKEZELŐ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

CNC - LÉZERGÉPKEZELŐ munkakörre.

Miért jelentkezz hozzánk?

  • minden kollégánkkal hosszú távra tervezünk,
  • vállalati buszt biztosítunk a munkába járásodhoz,
  • európai színvonalú munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • versenyképes bérezést biztosítunk (alapbér, jelenléti bónusz, havi bónusz).

Feladatok

  • CNC lézergép kezelés,
  • CNC programok betöltése,
  • Gépbeállítás,
  • Anyagok, termékek kezelése.

Elvárások

  • Rendelkezz darukezelői bizonyítvánnyal vagy emelőgépkezelő OKJ bizonyítvánnyal,
  • Ne okozzon gondot számodra a több műszak vállalása,
  • Megbízható, elkötelezett személyiség legyél.

Előnyt jelent

  • Lézergépek kezelésében szerzett gyakorlat;
  • Műszaki rajz olvasási ismeret;
  • Tolómérő, szögmérő használatban szerzett jártasság

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 825-ös mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020