„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás TARGONCAVEZETŐ ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐ

TARGONCAVEZETŐ ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

TARGONCAVEZETŐ ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐ munkakörre.

Miért jelentkezz hozzánk?

  • minden kollégánkkal hosszú távra tervezünk,
  • vállalati buszt biztosítunk a munkába járásodhoz,
  • európai színvonalú munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • új targoncaflottánk van.

Feladatok

  • anyagok, termékek csoportosítása és betárolása;
  • anyagok, termékek rakodása, tömeg- és darabáruk mozgatása, emelése, hordása, rakodása különféle szállítóeszközökre, szállítószalag kiszolgálása;
  • raktáron belül anyagmozgatás végzése, a szállításra váró anyagok előkészítése (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével);
  • leltározás,
  • a raktári rend fenntartása.

Elvárások

  • legalább 8 általános iskolai végzettséget,
  • OKJ könnyűgépkezelői bizonyítványt,
  • NKH bizonyítvány 3324-es gépcsoportra
  • magasemelésű targoncán szerzett gyakorlat,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek, PDA használata
  • pontos és precíz munkavégzés,
  • önállóság, terhelhetőség
  • több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • ha van raktározásban szerzett tapasztalatod.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 825-ös mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020