„Csúcstechnológia a lemezmegmunkálásban"

Főoldal Karrier Állás TERMELÉSTERVEZŐ

TERMELÉSTERVEZŐ

Tápiószőlős

A FERZOL Lemezmegmunkáló Kft. munkatársat keres

TERMELÉSTERVEZŐ munkakörre.

Miért jelentkezz

Feladatok

  • A Te feladatod lesz a gyártás vezérlése, továbbá termelési kapacitás tervezéssel és optimalizálással fogsz foglalkozni;
  • A műszakok számára hatékony termelési terveket fogsz létrehozni a vállalat irányítási;
  • Nálunk a termelés tervezők szorosan együttműködnek a vevői kapcsolattartóikkal és a termelési területtel, ezért a velük való napiszintű kapcsolattartás elengedhetetlen;
  • A hozzád tartozó gyártások határidejét Te fogod felügyelni;
  • A gyártások monitorozása nagyon fontos, a vállalat vezetés gyakran kíváncsi a terv és tény adatokra, ezért a Te felelősséged lesz a rendszeres elemzések elkészítése;
  • Előrejelzéseket fogsz feldolgozni;
  • Termelés tervezési folyamatok fejlesztésében aktívan részt fogsz venni.

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség (előny: gazdasági, logisztikamérnöki, gazdaság informatikai);
  • Termeléstervező vagy gyártástervező munkakörben szerzett legalább 1 éves gyakorlat;
  • Tapasztalat valamely vállalatirányítási rendszer kezelésében;
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Professzionális szintű Ms Office tudás;
  • Jó szervező és kombinációs készséggel rendelkező személyiségű légy!

Előnyt jelent

  • Több éves gépipari vagy autóipari termeléstervezési tapasztalat,
  • Német nyelvtudás,
  • LEAN ismeretek.

További információk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, keresd HR Osztályunkat a 06 53 585-080 telefonszám 823-as vagy 825-ös mellékén, vagy küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@ferzol.hu e-mail címre!

Ajánlatkérés

Árajánlatkérés

Árajánlatkéréshez kérem kattintson a jobb oldalon található ikonra.

Széchenyi2020